Beautiful Girls (1996)
good times never seemed so good
Het is winter in een klein plaatsje in Massachusetts. De piano-spelende Tommy 'Birdman' Rowland (Matt Dillon) keert terug naar deze thuishaven voor een schoolreünie. Hij komt opnieuw in contact met de achterblijvers, die verre van boeiende dingen hebben gedaan met hun leven.
Tommy raakt opnieuw aan de praat met onder andere Michael 'Mo' Morris (Noah Emmerich), Willie Conway (Timothy Hutton), Paul Kirkwood (Michael Rapaport) en Kev (Max Perlich) over het leven en de liefde. Tommy komt tot de verrassende ontdekking dat de jonge en speelse Marty (Natalie Portman) iets in hem ziet.
Andrea (Uma Thurman) doet de hoofden in de bar keren...
Beautiful Girls is een mooi verzorgd drama voor mensen die graag luisteren naar dialogen over het leven. De sneeuw voegt daarbij nog enkele prachtige plaatjes. <EV>
|